Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 135 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Pokrytecké řeči Schwarzenberga a jakou dostal odpověď Tisk Email

Neděle, 11. května 2014Licoměrnost a dvojí standardy schwarzenbergské zahraniční politiky se projevila při jednání Poslanecké Sněmovny Parlamentu České republiky, kdy na 9. schůzi vystoupil osobně Karel Schwarzenberg (TOP09) s následujícím prohlášením. Jako americko-německá loutka na české politické scéně se projevil svým skandálním pohledem na svět a bezmyšlenkovitým papouškováním propagandistických floskulí paktu NATO. Naštěstí mu okamžitě odpověděl poslanec Foldyna (ČSSD). Čtěte:


Celý článek...
 
Jeden a půl tisíce nepotrestaných vrahů běhá volně po "nezávislém Kosovu" Tisk Email

Středa, 7. května 2014 / Zoran Vlašković / Kosovska MitrovicaNikde na světě jako na tzv. „nezávislém Kosovu“ není tolik vrahů, kteří se svobodně pohybují v doprovodu velvyslanců, konzulů a různých euro- a zahraničních představitelů, kteří přijíždějí do Prištiny, aby údajně vytvořili nový stát a formovali "Eulekstan". Zůstanou zabijáci na svobodě i poté, co budou soudu předloženy důkazy?

Od příchodu "mezizápadní" (autor tímto pojmem naznačuje, že státy NATO se pasují na „mezinárodní síly“ - p.p.) komunity na Kosovo v polovině června 1999 se tato oblast stala v pravém slova smyslu ohniskem nespravedlnosti, antipráva, vrahů, teroristů, zločinců a narkomafie. "Mezizápadní" komunita nejprve s velkým úspěchem přivedla k vládě bývalé teroristy, negramotné albánské zločince.

Celý článek...
 
Ufff, už i na severu Kosova jsou ruští agenti Tisk Email

Úterý, 6. května 2014Thaçiho struktury údajně identifikovali 12 ruských agentů, kteří si přejí destabilizovat sever okupovaných území. Píše to prištinský list Tribuna.

Podle tvrzení tohoto listu kosovsko-albánské bezpečnostní služby o tomto vývoji událostí minulý týden oficiálně informovaly vysoké představitele v Prišitně.

"Agentura ve spolupráci s mezinárodními bezpečnostními službami se několik měsíců snaží identifikovat skupinu lidí,

Celý článek...
 
Přátelství s USA jako způsob sebevraždy Tisk Email

Neděle, 4. května 2014Být nepřítelem Ameriky je nebezpečné, ale být přítelem Ameriky je fatální. Tento výrok Henryho Kissingera se připomíná, kdykoli USA začínají v tom či onom místě zeměkoule „potápět“ kvůli vlastním zájmům jim samým loajální politiky.

Další obětí amerických zájmů se může stát kosovský premiér Hashim Thaci, jeden ze zakladatelů smutně proslulé Kosovské osvobozovací armády, jejíž příslušníky hodlají dnes USA pohnat k soudu.

Celý článek...
 
Vzpomínka v terezínské Malé pevnosti Tisk Email

Pondělí, 28. dubna 2014V sobotu 26. dubna 2014 jsme spolu se Srby žijícími v České republice uctili památku Gavrila Principa – atentátníka, který zabil rakousko-uherského následníka trůnu Františka Ferdinanda d'Este. Jeho čin považujeme za akt odporu proti nadvládě cizí mocnosti a proti okupaci rodné země.

Návštěva následníka trůnu v Sarajevu v červnu 1914 načasovaná na den sv. Víta (Vidovdan) byla jasnou imperiální provokací. Datum 28.6., tak citlivé pro všechny srbské vlastence, připomínající den památné bitvy na Kosovu poli, kdy se srbští křesťané postavili osmanské přesile a svým odhodlaným a obětavým bojem zpomalili

Celý článek...
 
Klášter Dečani: Graffiti UÇK na bráně Tisk Email

Pátek, 25. dubna 2014


Na bráně kláštera Visoki Dečani se objevili graffiti s nápisem „UÇK“ tak zvané Osvobozenecké armády Kosova. Oznámila to Eparchie1/ raško-prizrenská.

Provokativní nápis byl napsán na samotnou klášterní bránu Visoki Dečani a to jen několik málo desítek metrů od stanoviště italské jednotky KFOR.

„Epariche raško-prizrenská tento akt považuje za otevřenou hrozbu klášteru a jeho bratrstvu, které bylo za posledních 15 let tak zvaného mezinárodního míru na Kosovu

Celý článek...
 
Srbové nepotřebují přepsat historii, ale chtějí spravedlivý soud Tisk Email

24.dubna 2014 / Ratko PaićTakzvaný "náměstek ministra zahraničních věcí Kosova," Petrit Selimi v rozhovoru pro bělehradský deník "Danas" mimo jiné uvedl, že "srbská propaganda se snaží všemi prostředky využít obvinění Dicka Martyho aby změnila historii války na Kosovu."

Je však zřejmé, že pro Srbsko to vůbec není nutné, vzhledem k tomu, že historická fakta nezvratně svědčí v jeho prospěch, a to, co Selimi neuvedl je, že Srbsko se prostě snaží o spravedlivý soud, aby padly tresty za zločiny spáchané na kosovských Srbech.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL