Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 141 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Novake: stále častější krádeže Tisk Email

Čtvrtek, 22. května 2014Vzhledem k častým krádežím v obci Novake u Prizrenu se Srbové obávají o bezpečnost svých rodin.

Mirče Gligorijević žije v Novakách s manželkou a malým dítětem. Říká, že ještě před rokem tu nebyly žádné problémy, ale že teď jsou stále častější krádeže a útoky na srbské domy.

"Přicházejí v noci a kradou. Ukradli nám velký i malý traktor, rozebírají nám dům, kde v současné době nikdo nažije," řekl Gligorijević.

Celý článek...
 
Zabavení léků pro nemocnici v Kosovské Mitrovici Tisk Email

Čtvrtek, 22.května 2014Kancelář pro Kosovo a Metochii odsoudila zabavení kamionu s léky a požaduje od vedení v Prištině, aby byl kamion propuštěn do Zdravotního střediska v severní Mitrovici.

Kancelář pro KaM žádá od mezinárodního společenství okamžitou reakci tak, aby se léky dostali k pacientům.

“Je zcela jasné, že jde o svévoli prištinských úřadů, která má za cíl zabránit léčbu pacientů srbské národnosti, 

Celý článek...
 
Pomozte zatopenému Srbsku! Tisk Email

alt


Děkujeme všem dárcům, kteří přispěchali a poskytli peníze a potřebné věci. Za mimořádný finanční dar děkujeme pánům Jozefu Ružičkovi z Bratislavy a Martinu Vosáhlovi.

Za finanční dary děkujeme přátelům z organizace Svornost, dále paní Lence Žákové a pánům Milanu Kvardovi a Tomáši Steinerovi, dále paním Stanislavě Malkové, Věře Kodimové a Zoje Hausnerové a pánům Pavlu Šťovíčkovi, Eriku Kolbingerovi, Květoslavu Zaoralovi, Karlu Královi a Martinu Hájkovi.

Celý článek...
 
Ustojí Karel Schwarzenberg tento skandál? Tisk Email

Středa, 21. května 2014 / Martin Prokeš – blogJaký skandál? Při slovní přestřelce mezi ním a poslancem Foldynou ve Sněmovně informoval (patrně v návalu emocí, kdy zaujal defenzivní pozici - prostě se prokecl), že o bombardování Srbska se hlasovalo v roce 1999 při zasedání Trilaterální komise. Pozor, nebavíme se o "konspiračních teoriích" - o Bilderbergu apod. Toto přímo řekl Karel Schwarzenberg na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Tuto informaci jsem se bohužel nedozvěděl z našich médií hlavního proudu (tedy ani veřejnoprávních ani těch magnátských). Dočetl jsem se to na Protiproudu Petra Hájka

Celý článek...
 
Co americký „expert“ na Balkán Daniel Serwer radí Srbsku? Tisk Email

Sobota, 17. května 2014Otázka: Můžete mi uvést důvody, proč by měla nová srbská vláda uznat nezávislost Kosova?

Serwer: Bělehrad mnohokrát sdělil, že neuzná „jednostranné vyhlášení nezávislosti“ Kosova. Nikdo ale neuzná nezávislost, která je vyhlášena těmi, jež ji chtějí. V tomto případě vyhlášenou nikoli jednostranně, ale spíše v úzké koordinaci jak s Evropou, tak Spojenými státy. Británie nikdy neuznala americkou nezávislost, která byla dramatickým a významným politickým činem, spíše než právním aktem.

Celý článek...
 
Petr Schnur: Konečným cílem je Rusko! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vaclav Dvorak   
Pondělí, 12 Květen 2014 22:57

Úterý, 13. května 2014Podle dosavadního vývoje je Ukrajina pouhý pěšák, další stát obětovaný na oltář snahy o záchranu mono-polárního světa v duchu Projektu nového amerického století.

V Němčině existuje výraz „Tacheles reden“, volně přeložitelný asi jako „hovořit jasnou řečí“, „nazvat věci pravým jménem“. V těchto dnech – a nejen v nich! – tato výzva platí v takřka absolutní míře o Ukrajině, přičemž nejde pouze o pojmenování toho, co se v polovině února, týdny předtím a bezprostředně poté v Kyjevě reálně odehrálo. Současná post-majdanská Ukrajina připomíná spíše Libyi, přes kterou se přehnalo

Aktualizováno Pondělí, 07 Březen 2016 18:16
Celý článek...
 
Brusel chce svůj Majdan Tisk Email

Finský diplomat vyzývá všechny evropské národy k odporu proti USA

Pondělí, 12. května 2014


Pokud Evropský parlament okamžitě nezmění svůj postoj k Rusku a USA, to již na podzim bude stát svět na prahu nové strašné války. O tom je přesvědčen finský právník, v nedávné minulosti diplomat a člen Rady Evropy, koordinátor OSN Peter Iiskola. V rozhovoru s dopisovatelkou Svobodnaja Pressa (SP) mluvil o "vodičích loutek" z NATO, činovnících Evropské komise a o mnoha dalších věcech, které jsou přímo spojené s krizí na Ukrajině a nadcházejícím Majdanem … tentokrát v Bruselu.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL