Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 135 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Prohlášení přátel „demokratického“ Srbska Tisk Email


Pátek 21. února 2014Internetový portál Vasaljenska přinesl pár citátů známých politiků, kteří se tvářili a tváří, že jsou přátelé demokratického Srbska. Z citátů vane stejný protisrbský a protislovanský rasismus a zášť, jako ze slov Madelein Albrightové, která vztekle vykřikla na autogramiádě své knihy v pražském Neoluxoru v říjnu 2012. Milý čeští Slované, je dobré si uvědomit, co se skrývá za úsměvy a pěknými frázemi mnohých západních politiků.

"Modlím se, aby oheň nebeský padl na Srby," řekl Otec Pierre, slavný francouzský kněz – humanitární činitel na své tiskové konferenci po návratu ze Sarajeva a po návštěvě Markale 2.

Celý článek...
 
Svědek: Armáda Bosny a Hercegoviny bombardovala Markale na rozkaz Izetbegoviče Tisk Email

Středa, 19. února 2014Haag – Při obhajobě Radovana Karadžiće před haagským tribunálem vypověděl bývalý příslušník policie Bosny a Hercegoviny (BaH), že granát na sarajevské tržiště Markale v zimě 1994 vystřelila Armáda BaH na rozkaz (prezidenta) Aliji Izetbegoviće.

Pod krycím jménem KW-586 se skrytým obličejem a elektronicky změněným hlasem vypověděl tento svědek, že jako příslušník speciální jednotky „Biseri“ (Parly) v letech 1992-94 sloužil v ochrance Úřadu prezidenta BaH, který zasedal v budově Národní banky v Sarajevu. Karadžić před tribunálem citoval dokument Vlády BaH jako potvrzení, že svědek skutečně byl členem jednotky „Biseri“.

Celý článek...
 
Okupovaná území: "reintegrovaný" policista Kosovské policejní služby odešel jen v boxerkách Tisk Email

Úterý, 18. února 2014Nejnovější reintegrace srbských policistů do tzv.  Kosovské policejní služby (KPS) se provádí více méně prostřednictvím policejní akademie ve Vučitrnu (albánsky Vushtri).

Od policistů, kteří chtěli zůstat v anonymitě, jsme získali informaci, že na akademii, kde se "přeškolují", jsou lektory většinou Němci. Ti samí, kteří cvičili bojovníky teroristické UÇK. Jinak kurz trvá 3-5 dní a je pouhou formalitou.

Celý článek...
 
Poděkování za účast na demonstraci a projevenou podporu Tisk Email

Pondělí, 17. února 2014V sobotu 15.2.2014 proběhli v Polsku, na Slovensku a v Česku demonstrace na podporu srbského Kosova. Demonstranti na všech demonstracích odsoudili politiku, která vedla k agresi paktu NATO proti Jugoslávii a protiprávnímu odtržení Kosova a Metochie od Srbské republiky. V Praze na Václavské náměstí nás bylo asi 150 – 200, z toho čtyři tajní. Promluvili poslanci Parlamentu ČR – senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši) a poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD), dále redaktor Radim Panenka, politolog Daniel Solis a za Evropskou frontu solidarity pro Kosovo Jan Zorbič z Brna.

Celý článek...
 
Vyloupen kostel v Babin Mostu Email
Pondělí, 10 Únor 2014 14:19

Pondělí, 10. února 2014Během noci na 3. 2. 2014 neznámí pachatelé vyloupili kostel v obci Babin Most u Obiliće. Ukradli i automobil z farního domu.

Kněz Boško Klisarić uvedl, že kostel byl už několikrát terčem zlodějů.
“Kvůli silné bouři jsme nic neslyšeli. Do kostela se vloupali, zanechali rozházené věci. Ukradeno bylo 10 000 dinárů a auto z garáže. Z policie mi pak zavolali, že auto bylo nalezeno na silnici Priština-Podujevo“, uvedl Klisarić pro rádio KiM.

Celý článek...
 
KaM: V obci Drsnik okres Klina vyhořel dům navrátilce Dimitrija Ribače Tisk Email

Pondělí, 10. února 2014


alt

Klina – V obci Drsnik v okrese Klina (Kosovo a Metochie) dnes v noci (9.2.2014) vyhořel dům srbského navrátilce Dimitrije Ribače. V době vzniku požáru nebyl v domě nikdo.

Dotázaní agentuře Beta sdělili, že toto je čtvrtý zapálený dům srbských navrátilců v této metochijské vesnici. „Před asi třemi lety byly zapáleny domy navrátilců Milorada a Živka Dabižljeviče, a minulý rok vyhořel dům Milosava Šmigiće.“

Celý článek...
 
V Bijeljině se konala shromáždění a protishromáždění: "Bijeljina je Srbsko, nikdy Federace" Tisk Email

Neděle, 9. února 2014Bijeljina (hlavní město Republiky Srbské – pozn. Překlad.) - Na Městském náměstí v Bijeljina se dnes konali současně dva protesty - sto lidí na jedné straně skandovalo "Zloději!" a byli solidární s protesty ve Federaci. Ve druhé skupině na rozdíl od první demonstranti drželi srbské vlajky a skandovali "Žádné protesty v Republice Srbské" a "Bijeljina je Srbsko, nikdy Federace". Oznámila to stanice RTRS (Rozhlas a televize Republiky Srbské).

Jednohodinová shromáždění dvou protikladných skupin asi po sto lidech, převážně mladých, byla tichá. Policie odvedla mladého muže, který se pokusil zaútočit na druhou skupinu.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL