Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 97 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Pět srbských stran ve volbách do obecních zastupitelstev na KOSMETu Email

Úterý,18.srpen 2009
Priština - Pět politických stran kosovských Srbů a jedna strana kosovských Černohorců se přihlásily k účasti ve volbách do obecních zastupitelstev na Kosovu a Metochii, které se budou konat 15. listopadu.

Celý článek...
 
V jižní části Kosovské Mitrovice byl kamenován autobus Email

Neděle,16.srpen 2009

Autobus,který jezdí na lince Kosovská Mitrovice-Orechovac byl dnes kamenován při průjezdu jižní částí Kosovské Mitrovice(obývána pouze Albánci),oznámilo to srbské Ministerstvo pro Kosovu a Metochii.

Celý článek...
 
Polská vláda Kosovo uznala, ne však pošta Email
Pátek,14.srpen 2009

Přestože polská vláda mezi prvními, tedy již devět dní po vyhlášení samostatnosti, uznala Kosovo, státní pošta ani rok a půl po této události Kosovo neuznává. Poláci, kteří by chtěli poslat dopis nebo balík někomu na Kosovo, musejí na něj napsat, že je určen do Srbska/UNMIK, protože úředníci polské pošty na seznamu zemí, kam odesílají zásilky mají pouze Kokosové ostrovy, ale Kosovo ne.

Celý článek...
 
Vesničané zabránili vyšetřování ve „Žlutém domě“ Email

Čtvrtek,13.srpen 2009
Tirana - Obyvatelé obce Ripe na severu Albánie zabránili představitelům Rady Evropy, aby provedla vyšetřování o údajném obchodování s orgány, které byly odebírány Srbům uneseným z Kosova, informovala v úterý albánská média.
"Obyvatelé Ripe v pondělí dvě hodiny blokovali silnici a zabránili vyšetřovatelům Rady Evropy, aby vešli do domu Katučijových bez povolení albánské prokuratury", oznámila televize Njuz 24.

Celý článek...
 
Šest let od vraždy dvou srbských mladíku v Goraždevci Email

Středa,12. srpen 2009
Srbové z obce Goraždevac u Peće uspořádají zítra vzpomínkovou akci u příležitosti uplynutí šesti let od vraždy dvou a zranění čtyř srbských dětí, jejichž vrazi dosud nebyli odhaleni. Z automatické zbraně byli 13.srpna 2003 zabiti Ivan Jovović (19) a Pantelija Dakić (12), když se koupali v řece Bistrici. Raněni byli Djordje Ugrenović (20), Bogdan Bukumirić (14), Marko Bogičević (12) a Dragana Srbljaková (13).

Celý článek...
 
Silná omezení dodávek elektřiny na celém Kosovu a Metohiji pokračují Email

Úterý,11.srpen 2009

I po podepsání smluv s Kosovskou elektrorozvodnou společností jsou Srbové na Kosovu a Metohiji opět vystaveni silným restrikcím elektřiny. Účty za spotřebovanou elektřinu přitom v průměru činí 100 Euro na domácnost.

Celý článek...
 
Albánie dle očekávání odmítá vyšetřování obchodů s orgány Email

Úterý,11.srpen 2009

Předseda Národní rady pro spolupráci s Haagským tribunálem Rasim Ljajić dnes prohlásil, že záporný postoj albánské vlády k vyšetřování obchodů s lidskými orgány na Kosovu a severu Albánie je "očekávaná reakce".

"Bohužel to pro nás není nic nového, podobnou reakci jsme očekávali, neboť již dříve mezinárodní představitelé naráželi na podobnou odpověď ze strany Albánie, jakou jsme obdrželi i my. Mohu si jen domyslet, jak by mezinárodní společenství reagovalo, kdyby se podobně chovalo Srbsko", řekl Ljalić novinářům.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL