Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 89 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Bill Clinton příští měsíc na Kosmetu Email

Čtvrtek, 15.říjen 2009
Priština - Bývalý przident Spojených států amerických Bill Clinton by měl příští měsíc přijet do Prištiny, kde bude přítomen ceremoniálu odhalení jeho sochy, informují prištinská média.

Celý článek...
 
Albin Kurti žádá 1000 hektarů černohorského území Email

Úterý, 13. říjen 2009

Vůdce albánského hnutí Sebeurčení Albin Kurti upozornil, že dojde k problémům ohledně hranic Kosova a Černé Hory, se zvláštním důrazem na 1000 ha, které podle něj patří k okresu Peć. Prosrbští politici toto jednání vykládají jako pretenze kvazistátu Kosovo vůči černohorskému území, které by vůbec nemusely skončit nevinně.

Celý článek...
 
Bomba na dům navrátilců - Bogdanović požaduje okamžité vyšetřování Email
Pondělí, 12.říjen  2009

Bělehrad - Ministr pro Kosovo a Metohiji Goran Bogdanović oznámil agnetuře Tanjug, že v sobotu kolem 21:30 h byla hozena výbušná nálož na dům Milorada Todoroviće v Cernici u Gnjilane. V souvislosti s tím očekává okamžité vyšetřování útoků na domy navrátivších se rodin a adekvátní tresty pro pachatele.

Celý článek...
 
EK: Kosovo musí i nadále zajistit Eulexu podporu Email

Neděle, 11.říjen 2009

Evropská komise (EK) označila stabilitu Kosova za zachovanou, ale křehkou. Pochybnosti vyvolaly nedávné incidenty a škoda učiněná na majetku mise Eulex.

Celý článek...
 
Španělé odešli z Kosova Email

Čtvrtek, 8.říjen 2009
Španělští vojáci v pondělí 21.září 2009 přistáli na vojenském letišti jižně od Madridu, kde je přivítala španělská ministrně obrany Karme Kacon. Tím skončila desetiletá mise španělských vojáků na Kosovu.

Celý článek...
 
Kosovská delegace dostala propustky na zasedáni UN od Albánie Email

Středa,7.říjen 2009 

NEW YORK - Generální tajemník Spojených národů neumožnil představitelům kosovských Albánců vstup do sálu na zasedání Generálního shromáždění světové organizace, ti se tam však dostali na pozvání delegace Albánie, uvedl pro Tanjug mluvčí generálního tajemníka UN Brandon Varma.
Varma zopakoval, že Kosovo není členem UN a proto se představitelé Kosova oficiálně nezúčastnili pracovního programu Generálního shromáždění UN.

Celý článek...
 
Neznámá nemoc kosí chlapce! Email

Neděle,4. říjen 2009
Nenadálá smrt Nikoly Vasiće (12), žáka 6.třídy základní školy "Bora Stankoviće" v Koretišti u Gnjilane, vyvolala paniku mezi srbským obyvatelstvem v Kosovskopomoravském okrese. Aby toho nebylo málo, představitelé Srbů tohoto kraje uvedli ještě jeden případ, kdy před sedmi měsíci zcela stejným způsobem náhle zemřel patnáctiletý Nikola Cvetković, žák prvního ročníku střední ekonomické školy v Panilugu u nedalekého Bosce.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL