Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 419 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Virtuální válka na Kosovu 2012 Email

Středa, 28.říjen 2009
Na Kosovu je mír, píše se rok 2012. Jednoho rána za svítání však albánská gerila napadá síly OSN. Na pomoc jim přispěchá Armáda Srbska, kterou protistrana zatlačí k ústupu. Následuje pokus o obranu Preševa, poté obrněné jednotky osvobozují Gnjilane a Prištinu. Nakonec se odehrají velké bitvy na území Metohije.

Celý článek...
 
V Tise se pravděpodobně utopilo 15 kosovských Albánců Email
Pondělí, 26.říjen 2009

Prištinská média vydala zprávu o 15 kosovských Albáncích, po kterých se ztratily veškeré stopy poté, co se pokusili ilegálně přejít hranici ze Srbska do Maďarska. Existuje však podezření, že se utopili v řece Tisa mezi 14. - 16. říjnem při pokusu o přechod hranic.

Celý článek...
 
Německo vrací 14 tisíc uprchlíků z Kosova Email

Pátek, 23.říjen 2009

Německo rozhodlo, že 14.000 uprchlíků z Kosova, deset let po válce musí opustit stát, píše   Süddeutsche Zeitung a uvádí, že bilaterální smlouva mezi Německem a Kosovem bude připravena k ratifikaci během tohoto podzimu.

Celý článek...
 
Srbské humanitární dodávky elektřiny na Kosovo Email

Čtvrtek,22.říjen 2009

Bělehrad - Srbsko chce dnes nabídnout humanitární dodávky elektrického proudu na sever Kosova, který je od pondělí od 17 hodin bez elektrické energie. Prohlásil to státní tajemník na ministerstvu energetiky Nikola Rajaković.

Celý článek...
 
Základy "Velké Albánie" položeny Email
 Pondělí, 19.říjen 2009

Salji Beriša, nedávno zvolený premiér Albánie, před několika dny navštívil Kosovo a Metohiji. Společně s Hašimem Tačim v Prištině podepsali několik dohod, na jejichž základě bude usnadněn pohyb lidí a námořní přístav Šendjin v Albánii bude předán pod správu kosovské celnice. Dále podepsali dohodu o clech, o policejní pohraniční spolupráci, předávání osob s nelegálním pobytem a o spolupráci lokálních administrací.

Celý článek...
 
Mezinárodní konference v Kosovské Mitrovici Email
Sobota, 17, říjen 2009

Mezinárodní konference pod názvem "Kosovo a Metohije v civilizačním vývoji", která  se konala 8. - 12. října 2009  v Kosovské Mitrovici, se zúčastnilo kolem 300 vědců. Mezi nimi jich 90 přijelo z Ruska, Evropy a USA. Podle slov děkana Filozofické fakulty Draga Malikoviće je tento sjezd příležitostí k hledání odpovědi na otázku, jak by měl vypadat život na Kosmetu především pro srbské obyvatelstvo, jehož existence je zde vážně ohrožena. Konferenci požehnal biskup rašsko-prizrenský Artemije, který při této příležitosti promluvil o strádání Kosova v průběhu historie, které obyvatelstvu připravili různí nepřátelé a okupanti. Nikdy však podle biskupa Kosovo netrpělo více než za posledních deset let, v době vlády mezinárodního protektorátu OSN.

Celý článek...
 
Ministerstvo pro KaM přijímá žádosti o přidělení finančního kreditu na rozvoj ekonomiky a zaměstnanosti Email
Pátek, 16. říjen 2009

Ministerstvo pro Kosovo a Metohiji vypsalo veřejnou výzvu k podání přihlášek o podíl ze 110 milionů Dinárů podpůrného kreditu určeného na rozvoj ekonomiky a zaměstnanosti na Kosovu a Metohiji. Právní subjekty se o finanční kredit mohou přihlásit do 6. listopadu. Podmínky a kritéria pro udělení kreditu i s textem veřejné výzvy jsou zveřejněny na stránkách www.kim.gov.rs.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL