Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 109 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Rusko-americký duel o Kosovu Email

Pátek, 20.listopad 2009
Přípravy právnického týmu Srbska na veřejné jednání o legálnosti vyhlášení nezávislosti Kosova, které bude před Mezinárodním soudem v Haagu zahájeno 1. prosince, došly do konečné fáze. Své postoje ve věci pro i proti nezávislosti Kosova bude v průběhu devíti dnů obhajovat 29 států. Podle programu, který byl vydán soudem, se k patnáctičlenné soudní radě budou první den obracet právní týmy Srbska a poté kosovských Albánců. Na obhajobu svých postojů bude moci každý z týmů hovořit 3 hodiny.

Celý článek...
 
Kosovo nemá místo pro vracející se Srby Email

Středa, 18. listopad 2009

Kosovo se stalo terčem kritiky za to, že nedokázalo vytvořit podmínky pro návrat uprchlíků, kteří před deseti lety opustili sporné území.

Celý článek...
 
Srbové bojkotovali kosovské volby Email

Pondělí,16. listopad 2009

K lokálním volbám v Kosovu a Metohiji, prvním po nelegálním vyhlášení tzv. Republiky Kosovo,  se dostavil malý počet Srbů, řekl ministr pro Kosovo a Metohiji vlády Republiky Srbsko Goran Bogdanović a ocenil, že se valná většina Srbů držela doporučení vlády Republiky Srbsko, že nejsou splněné podmínky pro účast na těchto volbách.
Celý článek...
 
Otevřena čtvrtá národní kuchyně na Kosovu a Metochii Email

Sobota, 14.listopad 2009

Eparchie rašsko-prizrenská a kosovsko-metochijská Srbské pravoslavné církve (SPC) otevřela čtvrtou národní kuchyni a pekárnu ve vesnici Korminjane u Kosovské Kamenice, bylo oznámeno z Eparchie.

Celý článek...
 
Vyhořel srbský dům v Prizrenu Email
Čtvrtek, 12.listopad 2009

Kosovská policie dnes potvrdila, že v centru Prizrenu, přibližně sto metrů od kostela sv. George, vyhořel opuštěný dům, jehož majiteli jsou Srbové.

Celý článek...
 
Ministerstvo pro Kosmet: Eulex musí prošetřit zatčení Aljiji Email

Středa, 11.listopad 2009

Srbské ministerstvo pro Kosovo a Metohiji v pátek 6.listopadu 2009 požádalo zástupce Civilní mise EU na Kosovu, aby urychleně podalo vysvětlení k zatčení starosty obce Gora Abdiji Aljiji. Ministerstvo uvádí, že ho příslušníci kosovské policie bez příkazu a bez udání důvodu zatkli v jeho kanceláři a odvezli do vazby, přičemž jeho rodině a spolupracovníkům zakázali jakýkoliv kontakt s ním.

Celý článek...
 
Majitel potopeného člunu zatčen Email

Úterý, 10.listopad 2009
Novi Sad - Ministerstvo vnitra Srbska informovalo kolegy ze Segedinu, že policie zatkla srbského občana, který za 200 Eur pronajal člun, do nějž se vměstnalo 18 až 19 osob a posléze se utopilo při nelegálním přechodu hranic přes řeku Tisu do Maďarska. Zprávu zveřejnila TV ATV z Budapešti s odvoláním na maďarské vyšetřující orgány.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL