Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 240 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Pelević zahájil hladovku, protože nesmí na Kosmet Tisk Email

Neděle, 9. března 2014Lídr "Vlastenecké fronty" Borislav Pelević započal hladovku, protože mu byl na administrativním přechodu Jarinje odepřen vstup na Kosovo a Metochii.

"Narodil jsem se tady, vystudoval školu, zde jsou hroby mých předků," řekl Pelević televizi Most ve Zvečanu.

Doprava na administrativní linii Jarinje probíhá bez narušení, a Pelević sedí v automobilu zaparkovaném pár metrů od policejního kontrolního stanoviště.

Celý článek...
 
Štrpce na nohou Tisk Email

Pátek, 7. března 2014Několik set obyvatel obce Štrpce, znepokojení a vystrašení brutální akcí kosovské speciální jednotky ROSU a zatčením pětice místních Srbů, protestovalo včera (5.3.2014) v centru města a žádali, aby jejich spoluobčané byli osvobozeni.

Zatčeným Srbům (jejich uvěznění většina médií v Bělehradě odsunula do pozadí v souvislosti s vpádem speciálních sil do kanceláří mitrovického soudu ve Štrpcích) je stanoveno na 48 hodin. Pětici obyvatel Štrpců, z nichž čtyři jsou kosovští policisté

Celý článek...
 
Prohlášení srbského sdružení „Čirilica“ z Bělehradu Tisk Email

Pátek, 7. března 2014S ohledem na nedávný vývoj na Ukrajině, kolébce ruského křesťanství, kde se terčem rozzuřených nacistických hord staly pravoslavné svatyně a kde pronásledují vše, co je ruské, nemáme právo mlčet.

V době, kdy velké zlo v podobě nově oživlého upíra fašismu vede útok na velký ruský národ, nemůže nikdo zůstat neutrální a nestranný. Naši slavní předci vždy věděli, že i my, jejich potomci, budeme stát na správné straně věrni svým pravoslavným bratřím v boji za skutečné křesťanské hodnoty.

Podpora boje ruských bratrů a Ruska, které bylo vždy druhou matkou Srbů, je naší morální povinností a historickým dluhem, který jsme naplněni radostí vždy od nepaměti spláceli.

Celý článek...
 
Znásilnění Ukrajiny: začala druhá fáze Tisk Email

Pondělí, 3. března 2014 / F. William EngdahlZmínka o protisrbské kampani na Kosovu v roce 1998-9 nás přivedla k tomu, abychom aktuální úvahu Williama Engdahla - amerického politologa žijícího v Německu - o situaci na Ukrajině uveřejnili na našem serveru. Článek vyšel na Information Clearing House, který si vzal za úkol čistit informace od nánosu propagandy Nového světového řádu. Článek laskavě berte jako protiváhu propagandistického lhaní České televize a dalších "našich" médií. - - - -

Vše, co se děje na Ukrajině od listopadu 2013 je tak překvapivé, až to hraničí s neuvěřitelným. Legitimně zvolený prezident

Celý článek...
 
Koštunica: EU ukázala na Ukrajině svou pravou tvář Tisk Email

Neděle, 2. března 2014


Předseda Demokratické strany Srbska (DSS) Vojislav Koštunica1/ řekl, že dosud převládala představa, že přidružování k Evropské unii (EU) je dobrovolné pro jakoukoli zemi, ale chování EU k Ukrajině ukázalo její pravou tvář.

Jak oznámila DSS, Koštunica řekl, že „EU na Ukrajině vyvolala nebezpečnou krizi, když dělala všechno pro to, aby země podepsala Smlouvu o stabilizaci a přidružení.“

„Je to poslední okamžik, kdy Srbsko ještě může učinit závěr, v co se dnes EU mění. Je to jen prodloužená ruka paktu NATO“, řekl Koštunica.

Celý článek...
 
Nenávistné graffiti na kostele v Džakovici Tisk Email

Neděle, 2. března 2014Představený kláštera Visoki Dečani otec Sava Janjić vznesl protest proti nenávistným protisrbským nápisům na pravoslavném kostele v Džakovici.

„Srbská pravoslavná církev důrazně odsuzuje šíření etnické a náboženské nenávisti proti srbským a pravoslavným památkám v Džakovici“, napsal otec Sava.


Celý článek...
 
Ukrajina – další pohřeb demokracie a práva Tisk Email

Sobota, 1. března 2014 / Petr SchnurPřinášíme úvahu jednoho z nejlepších českých politologů o pozadí tzv. barevných revolucí. I když se možná mnohým bude zdát nemístné uveřejnit materiál k dnešní situaci na Ukrajině na našem serveru, pozornému čtenáři určitě neujde, že podobnost dnešní ukrajinské situace s počátečními fázemi postupného rozbíjení Jugoslávie, a to jak ve Slovinsku, Chorvatsku a  Bosně, tak i na Kosovu, je nápadně podobná:

Od prvních tzv. barevných a květinových revolucí z 1990. let v bývalých sovětských republikách a Jugoslávii až po „arabské jaro“ a ukrajinský

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL