Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 332 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Manželský pár nalezen mrtev ve svém domě u Gnjilane Email
Pondělí,10.srpen 2009

Manželé Trajanka(59) a Bogdan Petković (65) byli nalezeni mrtvi ve svém rodinném domě v obci Parteš v okrese Gnjilane. Tuto zprávu zveřejnila agentura Beta.

Mluvčí Kosovské policie Arber Beka pro Betu uvedl, že mrtvé manžele objevil jejich soused, který o nálezu informoval policii kolem 14:30 h. Těla obětí ležela v krvi. Policejní kapitán Remzi Azemi pro Betu uvedl, že v tomto okamžiku nemůže potvrdit, jestli se jedná o vraždu. Případ ale, dle jeho slov, vyšetřuje speciální skupina pro etnické zločiny.

Ministr Bogdanović: Zločin v Parteši byl etnicky motivován

Ministr pro Kosovo a Metohiji Goran Bogdanović sdělil agentuře Tanjug, že od mezinárodního společenství očekává, že co nejdříve osvětlí vraždu dvou Srbů z Parteše a vydá jasnou zprávu Srbům a dalším nealbáncům, o jaký druh zločinu se jedná.
"To, co se dnes stalo rodině Petković, je skutečně hrozné. Obávám se, že v tomto okamžiku nemůžeme vyloučit, byl-li tento čin byl etnicky motivován. Očekáváme, že vyšetřování provede legální mezinárodní instituce na Kosovu a Metohiji", řekl Bogdanović.
Od mezinárodního společenství Bogdanović očekává, že k tomuto případu přistoupí skutečně zodpovědně, co nejdříve odhalí pachatele a veřejnost bude informovat, zda byl zločin etnicky motivován nebo se jednalo o loupežnou vraždu.
Ministr dále vyjádřil své rozhořčení nad tím, že žádné ze zločinů , které se od roku 1999 staly Srbům a dalším nealbáncům, nebyly do dnešního dne vůbec vyřešeny nebo k jejich vyšetřování vůbec nedošlo a byly zatajeny.