Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 112 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Albánci požadují zvláštní region Preševské doliny Email

Úterý, 4.srpen 2009
Preševo - Zástupci albánských politických stran na jihu centrálního Srbska započali s iniciativou pro vytvoření regionálních úřadů a formování odděleného regionu Preševská dolina.
V politické deklaraci, která byla přijata na Shromáždění zástupců obcí Preševo, Medvedje a Bujanovac se připomíná, že jde o iniciativu na základě politické platformy z ledna roku 2006.

Albánci z jihu centrálního Srbska požadují urychlení rozhovorů vlády Srbska s legitimními politickýmů představiteli trojice obcí.Pro tyto rozhovory požadují Albánci mezinárodní zprostředkování a to jednak kvůli urychlení tohoto politického procesu a dále proto, jak uvádějí, aby vše proběhlo podle nejpokrokovějších regionálních a evropských standardů.
Politická deklarace byla vynesena po rozhovorech politckých představitelů jihosrbských Albánců s místopředsedou vlády a ministrem vnitra Ivicou Dačićem.
Dačić již dříve pro Tanjug řekl, že minulý týden hovořil s jihosrbskými albánskými vůdci s cílem zachování politické stability a bezpečnosti. Rozhovory označil jako "dobré a korektní".