Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 294 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Kosovští vrazi a Thaciho spojenci včera „utekli“ z nemocnice v Prištině Tisk Email

Pondělí, 26. května 2014 / MessinVčera došlo ve „státě“ Kosovo k události, která plně vystihuje tamější neuvěřitelné poměry.

Tři dříve zadržení významní zločinci a bývalí členové UÇK „utekli“ z nemocnice v Prištině.

Kde se tam vzali? Obvinění kosovští Albánci byli už od loňského května drženi ve vazbě ve věznici Dubrava, ale na základě rozhodnutí evropské mise Eulex měli být

převezeni do vězení v severní části města Mitrovica. Tomuto nařízení se ovšem odmítli podřídit. Skončili tedy na „vyšetření“ na univerzitní klinice v Prištině. Odtamtud „utekli“ i když byli údajně střeženi.

„Obžalovaní jsou na útěku“ potvrdil vedoucí vězeňské služby Kosova Shemsi Hajrizi.

Kosovská policie odmítla případ komentovat úplně.

Provázání bývalých členů a UÇK a současné vlády Kosova ovšem dává tušit, proč se jim asi podařilo „utéci“.

Kdo jsou tito muži a co prováděli?

Sami Lushtaku, Ismet Haxha a Sahit Jashari jsou všichni bývalí členové kosovsko-albánské teroristické organizace UÇK a patřili k takzvané skupině Drenica. Své zločiny uskutečňovali od roku 1998 v zadržovacím středisku Likovac, kde UÇK zadržovala, mučila a vraždila své odpůrce a to včetně samotných kosovských Albánců!

Sami Lushtaku je bývalým velitelem UÇK a blízkým spojencem současného kosovského premiéra Hashima Thaçiho, svého času nazývaného „miláček Albrightové“. Je obviněn ze zabití zadržovaného albánského civilisty, kterého střelil třikrát po sobě do hlavy. Dále je obviněn z týrání „nedefinovaného počtu albánských civilistů“ spolu s dalšími členy UÇK v zadržovacím středisku Likovac.

Sahit Jashari je obviněn z toho, že ve spolupráci s dalším kosovským Albáncem Sabitem Gecim zaživa odřezali motorovou pilou hlavu zajatému srbskému policistovi Ivanu Bulatovičovi.

V obžalobě jsou dále popsány nechutné detaily různých druhů mučení, včetně skřípání genitálií do želených nástrojů a dalších odporných brutalit.

Ano, takové horory se odehrávaly ve „věznicích“ kosovsko-albánské UÇK před bombardováním NATO.

Bývalý jugoslávský prezident Slobodan Miloševič řekl při jednom ze svých projevů před Mezinárodním trestním tribunálem pro bývalou Jugoslávii ohledně krize na Kosovu tuto větu: „Řekl jsem, že budeme tolerovat všechno, kromě násilí.“

Proti UÇK a jejím hrdlořezům nešlo nasadit nic jiného nežli armádu. K tomu také armáda lidem slouží. K jejich ochraně. Miloševičův boj se Západem podporovanou UÇK byl však natoidními médii líčen jako „genocida“ kosovských Albánců a to zcela účelově. Následovalo bombardování a zbytek už znáte.

Připomenutí hrůz

Když jsem včera četl o surové vraždě srbského policisty odřezáním hlavy motorovou pilou, uvědomil jsem si dvě věci. Zaprvé důsledné utajení této skutečnosti hlavními médii. Následně jsem si rychle spojil různé případy dalších zemí, jejichž vůdci se odmítli podvolit mezinárodnímu kapitálu. Všude tam byli posláni podobní hrdlořezové, nebo eskadry smrti. Jde o to vyvolat strach a hrůzu neuvěřitelným a smrtelným terorem.

Vzpomněl jsem si na řadu detailů z článků, které jsem přeložil v uplynulých letech. Vrtání elektrickou vrtačkou do těla (Irák), eskadry smrti (Latinská Amerika), vyvezení uzavřeného kamionu plného lidí na poušť a následná střelba do něj (Severní Aliance - Afghánistán), anální znásilnění bodákem (Libye – včetně videa s následným smíchem Hillary Clintonové), vyrvání lidského srdce a jeho následná konzumace („opoziční bojovníci“ - Sýrie) střelba do srbských dětí koupajících se v řece ze samopalu („neznámí pachatelé“ - Kosovo), omotání osoby ostnatým drátem a následné tažení za automobilem (UÇK - Kosovo), močení do úst zajatce s vytrženými zuby (Orič – Bosna), vypichování očí bajonetem zaživa (Orič – Bosna), přejíždění osob pásy tanků (Chorvatsko – Krajina – operace Bouře)...

Výčet hrůz nekončí. Stačí připomenout nedávnou masovou vraždu v Oděse na Ukrajině, pilně zamlžovanou natoidními médii, včetně našich. Jak dlouho ještě?

- - -

Zdroje: http://www.messin.estranky.cz/clanky/balkan/kosovsti-vrazi--a-thaciho-spojenci-vcera----utekli----z-nemocnice-v-pristine.html

http://www.balkaninsight.com/en/article/ex-kla-guerillas-plead-not-guilty-on-war-crime-charges

http://www.balkaninsight.com/en/article/ex-kla-guerillas-on-the-run