Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 192 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Zadrženi s jedním kilem heroinu Tisk Email

Úterý, 11. března 2014Příslušníci kriminální policie a pohraniční policie yadrželi A.H z Preševa a S.A z Bujanovce pro podezření z výroby a prodeje omaných látek. Oznámila to dne srbská policie.

V prohlášení se uvádí, že při prohlídce jejich vozidla na hraničním přechodu Kelebija do Maďarska policie našla dva balíčku obsahující jeden kilogram heroinu.

Na obžalované byla uvalena osmačtyřicetihodinová vazba a pak mají být a obžalobou postaveni před vyššího státního zástupce v Subotici.

- - - -

Zdroj: http://vesti.krstarica.com/

Poznámka: Oba obžalovaní Albánci pocházejí z dalšího neuralgického bodu jižního Srbska – z údolí Preševa, Bujanovce a Medvedje, kde se pokouší teroristicky operovat kosovsko-albánská UÇK - ozbrojená frakce albánské narkomafie.