Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 88 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Prohlášení srbského sdružení „Čirilica“ z Bělehradu Tisk Email

Pátek, 7. března 2014S ohledem na nedávný vývoj na Ukrajině, kolébce ruského křesťanství, kde se terčem rozzuřených nacistických hord staly pravoslavné svatyně a kde pronásledují vše, co je ruské, nemáme právo mlčet.

V době, kdy velké zlo v podobě nově oživlého upíra fašismu vede útok na velký ruský národ, nemůže nikdo zůstat neutrální a nestranný. Naši slavní předci vždy věděli, že i my, jejich potomci, budeme stát na správné straně věrni svým pravoslavným bratřím v boji za skutečné křesťanské hodnoty.

Podpora boje ruských bratrů a Ruska, které bylo vždy druhou matkou Srbů, je naší morální povinností a historickým dluhem, který jsme naplněni radostí vždy od nepaměti spláceli.

Pokud někdo chápe bolest a utrpení, pak jsou to Srbové. Vždyť jsem národ, který byl v minulém století pětkrát bombardován a zničen těmi, kteří nyní pod záminkou demokratických hodnot, kdo ví už pokolikáté, táhnou na východ na ruské bratry, aby pronásledovali vše co je pravoslavné, aby zničili naše společné hodnoty, kulturu, jazyk a cyrilici.

Proto "Čyrilica" vyzývá všechny vlastence v Srbsku a na všech srbských územích a všechny lidi, kteří mají antifašismus v srdci, bez ohledu na politickou příslušnost, aby odsoudili nový světový řád a podporovali boj ruského lidu na Ukrajině a jeho právo na svobodný, důstojný a poklidný život.

V Bělehradě 3. března 2014