Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 420 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Prohlášení přátel „demokratického“ Srbska Tisk Email


Pátek 21. února 2014Internetový portál Vasaljenska přinesl pár citátů známých politiků, kteří se tvářili a tváří, že jsou přátelé demokratického Srbska. Z citátů vane stejný protisrbský a protislovanský rasismus a zášť, jako ze slov Madelein Albrightové, která vztekle vykřikla na autogramiádě své knihy v pražském Neoluxoru v říjnu 2012. Milý čeští Slované, je dobré si uvědomit, co se skrývá za úsměvy a pěknými frázemi mnohých západních politiků.

"Modlím se, aby oheň nebeský padl na Srby," řekl Otec Pierre, slavný francouzský kněz – humanitární činitel na své tiskové konferenci po návratu ze Sarajeva a po návštěvě Markale 2.

"Pokud jde o Srby ... Je to pořád nemocný národ" - General Jacques Cot, bývalý velitel UNPROFOR v Bosně a Hercegovině, vojenský měsíčník Defence National, Paříž, červen 1997.

„Srbové nejsou moc chytří... Srbské děti se už nebudou smát“ - to byla zlověstná hrozba Lawrence Ingelbergera, bývalého státního tajemníka USA.

„Srbové obchodují s lidskými orgány svých obětí, aby zajistili peníze pro svou válku … Měli bychom ďábelsky bombardovat Bělehrad“ - to napsal Paul Jackson, redaktor Calgary Sun, 13.října 1992.

"Měli bychom odsoudit Srbsko do karantény na celou dobu, dokud virus, který v sobě má, nevymaže“ - David Gompert, senior ředitel pro Evropu v Radě pro národní bezpečnost v období Bushovy administrativy, časopis "Foreign Affairs Journal", červenec-srpen 1994.

"Srby je třeba srazit na kolena," - zaznělo prohlášení Klause Kinkela, německého ministra zahraničí, 27. květen 1992.

„Srbové jsou zločinečtí kreténi“, řekl Richard Holbrook, tehdejší Clintonův emisar v Jugoslávii, 6. listopadu 1995 pro „New Yorker“.

„Zastavte Srby. Okamžitě. Navždy.“ - Margareta Thatcherová, bývalá ministerská předsedkyně Velké Británie, 4. května 1994.

„Bosenští Srbové jsou pro nás a vždy byli pouhou bandou lupičů a vrahů“, Johan Fritz, ředitel vídeňského deníku Die Presse a ředitel Mezinárodního tiskového institutu. Jaký div, že právě Johan Fritz měl v té době velký podíl na satanizaci Srbů!

„Srbové jsou dvojrozměrní lidé s tendencí k vulgaritě … Zvířata využívají své zdroje o poznání šťastněji, než tito zvrácení tvorové, jejichž příslušnost k lidské rase je ve velkém zpoždění“ - Sir Peter Ustinov, herec a vyslanec UNESCO, D'European, 10 červen 1993.

"Navrhnu, aby se srbským dětem ve školách zakázalo učit srbskou národní poezii" - prof Dr. Rolf-Dieter Kluge, ředitel slavistického semináře univerzity v Tibingenu u kulatého stolu tibingenské university, 1997.

"Srbové jsou nemilosrdní lidé, připravení probodnout nožem. Za to mohou poděkovat svému slovanskému původu" - prohlášení Francoise Kremiona, člen francouzských oddílů SFOR v květnu 1995.

"Bohužel, nezabil jsem všechny Srby" - Tomislav Merčep (velitel rezervních jednotek chorvatského ministerstva vnitra) ve svém projevu na kongresu Chorvatské plebejské strany, Feral Tribune, Oxford, 1995.

„Ať se Srbové zadusí ve svém vlastním smradu“ - prohlášení (pravděpodobně jeho nejoblíbenější) Helmuta Khola, začátek roku 1998.

„Povedeme proti Srbům válku – diplomatickou, ekonomickou, politickou, propagandistickou a psychologickou“ - James Baker, státní sekretář USA v americké televizi, červen 1992.

„Toto je boj mezi dobrem a zlem a NATO nepřipustí, aby zlo vyhrálo“ - William Cohen, americký státní tajemník obrany, jaro 1999.

Válka proti Srbům není jen vojenský střet. Je to bitva mezi dobrem a zlem, mezi civilizací a barbarstvím“ - Tony Blair, britský premiír během agrese NATO proti Srbsku v roce 1999.

„Srbové provádějí teror a znásilňují albánské děti“, Bill Clinton, americký prezident, projev na oslavě 50. výročí založení NATO, 23.-25. duben 1999.

„Minulý týden jsme měli 9 zabitých Srbů, tento týden osm. To je jasný pokrok.“ - Bernard Kouchner (humanitární organizace Lékaři bez hranic), první šéf civilní mise OSN na Kosovu a Metochii v projevu v TV France 2, začátkem března 2000. Ten samý, který se vydává za velikého „mírotvůrce“.


- - - - -


Zdroj: http://www.vaseljenska.com/

překlad vd