Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 105 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Okupovaná území: "reintegrovaný" policista Kosovské policejní služby odešel jen v boxerkách Tisk Email

Úterý, 18. února 2014Nejnovější reintegrace srbských policistů do tzv.  Kosovské policejní služby (KPS) se provádí více méně prostřednictvím policejní akademie ve Vučitrnu (albánsky Vushtri).

Od policistů, kteří chtěli zůstat v anonymitě, jsme získali informaci, že na akademii, kde se "přeškolují", jsou lektory většinou Němci. Ti samí, kteří cvičili bojovníky teroristické UÇK. Jinak kurz trvá 3-5 dní a je pouhou formalitou.

Ještě jedna informace, kterou jsme získali od stejného zdroje z Kosovské Mitrovice, a která nejlépe odráží stav svědomí "znovuzačleňovaných" policistů je následující: "znovuzačleněný policista N.N." pod tlakem vlastního svědomí, majíc na rameni své uniformy znak a prapor výtvoru, proti kterému bojoval, v místním kafiči v Kosovské Mitrovici před všemi hosty strhal ze sebe uniformu, odhodil zbraň a všechny odznaky tzv. Státu Kosova a pouze v boxerkách opustil kavárnu. 

Neoficiálně byl později zatčen pro špatný vztah k "uniformě" a "státu". Jeho gesto téměř všichni "reintegrovaní" policisté podpořili a jak mnozí dosvědčují, čekají na slíbené řešení srbského Ministerstva vnitra (MUP Srbije) o odchodu do důchodu, a pak opustí KPS.

 

Zdroj: http://facebookreporter.org/