Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 103 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Poděkování za účast na demonstraci a projevenou podporu Tisk Email

Pondělí, 17. února 2014V sobotu 15.2.2014 proběhli v Polsku, na Slovensku a v Česku demonstrace na podporu srbského Kosova. Demonstranti na všech demonstracích odsoudili politiku, která vedla k agresi paktu NATO proti Jugoslávii a protiprávnímu odtržení Kosova a Metochie od Srbské republiky. V Praze na Václavské náměstí nás bylo asi 150 – 200, z toho čtyři tajní. Promluvili poslanci Parlamentu ČR – senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši) a poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD), dále redaktor Radim Panenka, politolog Daniel Solis a za Evropskou frontu solidarity pro Kosovo Jan Zorbič z Brna.

Byla odsouzena agrese a okupace jihosrbské provincie Kosovo a Metochie, následné vyhánění Srbů, porušování mezinárodního práva i lidských práv původního obyvatelstva Kosova a Metochie, ničení srbského majetku a kulturních a duchovních památek na Kosovu, usurpace srbských nemovitostí a neochota okupačních úřadů a tzv. „mezinárodního společenství“ zavést právo a pořádek na protiprávně okupovaná území. Kritice byl podroben i lžisoud ICTY v Haagu a jeho podlí zákulisní režiséři. V prodeji byla nejnovější kniha o mediálním podvodu a největší lži od konce 2. světové války – „Srebrenica“ od švýcarského autora Aleksandera Dorina. Hrály se písničky z Kosova a Metochie a nakonec zazněly státní hymny Srbské republiky a České republiky.

Všem účastníkům děkujeme za projevenou podporu našim srbským sestrám a bratřím v jejich těžkých dobách.

Mgr. Václav Dvořák - předseda

Přátelé Srbů na Kosovu a Metochii, o.s.