Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 191 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Vyloupen kostel v Babin Mostu Email
Pondělí, 10 Únor 2014 14:19

Pondělí, 10. února 2014Během noci na 3. 2. 2014 neznámí pachatelé vyloupili kostel v obci Babin Most u Obiliće. Ukradli i automobil z farního domu.

Kněz Boško Klisarić uvedl, že kostel byl už několikrát terčem zlodějů.
“Kvůli silné bouři jsme nic neslyšeli. Do kostela se vloupali, zanechali rozházené věci. Ukradeno bylo 10 000 dinárů a auto z garáže. Z policie mi pak zavolali, že auto bylo nalezeno na silnici Priština-Podujevo“, uvedl Klisarić pro rádio KiM.

Toto je již potřetí, co kostel v Babinu Mostu se stal terčem zlodějů, řekl otec Boško. Již se tady necítí bezpečně a požádal policii o nalezení pachatelů.

Kancelář pro Kosovo a Metochii odsuzuje vloupání do kostela a farního domu v Babinu Mostu u Obiliče a požaduje od mezinárodního společenství, aby podobným incidentům zabránilo.

„Kostel Záštity Přesvaté Bohorodice v Babinu Mostu je jeden z nejstarších kostelů v centrálním Kosovu a Metochii. Byl vystavěn záhy po bitvě na Kosovu. Od roku 2008 došlo ke vloupání několikrát. Pachatelé ovšem ani jednou nebyli nalezeni”, uvádí se ve sdělení kanceláře pro KaM. “Je nepřípustné, aby ve 21. století na evropské půdě stále existovalo a bylo tolerováno nerespektování srbských pravoslavných kostelů a klášterů.

- - - -

Zdroj: http://www.radiokim.net/vesti/hronika/opljackana-crkva-u-babinom-mostu.html

překlad nd