Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 134 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Akce EULEXu ohrožuje zdravotní stav pacientů Tisk Email

Neděle, 9. února 2014Příslušníci policie EULEX 7.února za přítomnosti obrněných vozidel několikrát vtrhli do nemocničních oddělení Centra zdraví (nemocnice) v Kosovské Mitrovici.

Členové mise EULEX nevzali v úvahu, že "hlomoznými jízdami a hlukem ohrožují klid a zdraví vážně nemocných pacientů, stejně jako narušují soustředění chirurgů uprostřed započaté operace," uvádí se v prohlášení mitrovického Centra zdraví.

V prohlášení se dále uvádí, že „po zuby ozbrojení policisté EULEXu obzvláště si prohlíželi budovu nemocnice a fotografovali všechny její vchody, což naznačuje, že chystají nějaké nové, mnohem drastičtější vojensko-policejní akce“.

„Žádáme, aby zaměstnancům Centra zdraví byla umožněna nerušená práce s pacienty, jejichž léčení takovéhle akce EULEXu přímo ohrožují a zhoršují jejich zdravotní stav“, píše se v prohlášení, které podepsal ředitel nemocnice Milan Ivanović.

- - - -

Zdroj: http://www.radiokim.net/ překlad vd