Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 84 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Zatčen syn Ibrahima Rugovi Tisk Email

Středa, 5. února 2014Zdroje z Kosovské policie dnes potvrdily, že policie mise EULEX zatkla Uka Rugovu, syna zesnulého prezidenta Kosova Ibrahima Rugovy, který je poslancem kosovsko-albánského parlamentu. Spolu s ním bylo zatčeno dalších sedm osob, které jsou obžalovány z spáchání organizovaného zločinu.

Mluvčí Eulexu Irina Gudeljevičová agentuře Beta potvrdila, že EULEX od rána provádí domovní prohlídky a prohlídky nemovitostí podezřelých z organizovaného zločinu. Neuvedla však jména.

Jedná se o organizovanou skupinu, ve které se obžalovaní dopouštěli podvodů a obchodování se svým vlivem (viz. korupce)“, řekla Gudlejevičová. Kosovská policejní služba, která se této akce nezúčastní, o akci uvedla, že se jedná o případ ilegálního obchodování s vízy.

Některé zdroje uvádějí, že jedním z podezřelých je představitel italského velvyslanectví v Prišitně Florian Petani, občan Albánie, který odpovídal za vydávání víz. Portál Koha net uvedl, že mezi zatčenými je i Izet Beçiri z Mitrovice, blízký přítel Uka Rugovy.

Zatčení Rugovy stejnému portálu potvrdil advokát Bajram Tmava, který řekl, že státní zástupce požádal o 48 hodinovou zadržovací vazbu pro podezření, že byl spáchán organizovaný zločin a zneužití veřejného postavení.

 

- - - -

 

Zdroj: http://www.vesti-online.com/