Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 118 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Klina: nové útoky na majetek navrátilců Tisk Email

Neděle, 2. února 2014Pouze 24 hodin uběhlo do požáru domu Lazara Vučičeviče v Klinovci u Kliny se odehrály nové útoky na majetek srbských navrátilců

Jak oznámila Kancelář pro Kosovo a Metochii byl vykraden dům Predraga Stačiče a u domu Dušana Mikiče byla vyvrácena brána a rozbita okna.

"Povzbuzeni nečinností kosovské policie a mezinárodního společenství, pachatelé těchto násilností znovu vyslali vzkaz srbským obyvatelům Metochie.

Vzkaz terorem, aby se nevraceli do svých domovů, a těm, kteří se vrátili, aby co nejrychleji odešli. Je zřejmé, že orgány v Prištině nechtějí chránit rodiny srbských navrátilců v Klině", uvedla Kancelář ve svém prohlášení.

Kancelář pro KaM žádá mezinárodní společenství, aby podniḱlo nezbytné kroky a chránilo srbské navrátilce na Kosovo a Metochii a jejich majetek.

Žádáme, aby byli urychleně vypátráni a potrestáni ti, kteří zapálili dům Lazara Vučičeviče, vykradli dům Predraga Stašiče a vylomili vrata a okna domu Dušana Mikiče. Jestliže pachatelé z tohoto víkendu nebudou co nejdřív vypátráni a potrestáni, obáváme se, co přinese příští noc v Klině, nebo na nějakém jiném místě Provincie“, uvádí se v prohlášení Kanceláře pro Kosovo a Metochii.

- - - - - 

Zdroj: http://www.radiokim.net/vesti/saopstenja/klina-novi-napadi-na-imovinu-povratnika.html

překlad vd