Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 85 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Kosovští Albánci v Praze pobodali boxera Horáčka Tisk Email

Sobota, 14. prosince 2013Boxer Petr Horáček, který byl vážně napaden partou Albánců na křtu charitativního diáře zpěváka Sámera Issy, stále bojuje o život. Horáček byl několikrát zasažen nožem a s bodnými ranami ho odvezla z pražského baru Coco záchranná služba. Měl propíchnutou slezinu a plíci.

Podle informací Super.cz stále bojuje o život na jednotce intenzívní péče. Lékaři byli nuceni po několikahodinové operaci odebrat Horáčkovi část sleziny.

Boxerův stav je stále velmi vážný. O jeho život se bojí i Sámer Issa (28).

"I když jsme se neznali, stalo se to na mém křtu a není mi to lhostejné. Držím mu moc palce," řekl Sámer.

Rvačka se v pražském klubu odehrála krátce před desátou hodinou večer. Podle očitého svědka se vše semlelo velmi rychle a všude stříkala krev. Útočníci z místa činu po rvačce nasedli do černého Porsche Cayenne a odjeli. Policie po nich nyní pátrá.

Dosud byl devětatřicetiletý Petr Horáček zvyklý rozdávat tvrdé rány hlavně v ringu, podle přátel nebyl nikdy konfliktní a mimo ring se zásadně nerval. Teď musel. Ve středu pozdě večer mu šlo o život. Jenže tentokrát pomyslné K.O. dostal on. Na ozbrojené muže v přesile neměl šanci.

"Petr už seděl v náručí kluků, kteří mu nějakým způsobem pomáhali, já jsem přišel na tu druhou bodnou ránu, tak si myslím, že jsme mu pomohli, to krvácení bylo velký, zasáhli mu tepnu," popisoval DJ Uwa, majitel baru a Horáčkův kamarád.

Horáčka s těžkými zraněními převezli do nemocnice, kde ho museli operovat. Včera odpoledne ho probudili z umělého spánku. "Horní část je stabilizovaná, odebrali mu slezinu!" prozradil DJ Uwa. "Probudili ho ve čtvrtek odpoledne, hlídá ho policie a pouští za ním jen rodinu," oddal.

Pachatelé albánského původu jsou stále na útěku. Policie pracuje i s verzí, že útok byl směřován na majitele baru, kteří jsou také Albánci.

Policie ostatně incident vyšetřuje jako pokus o vraždu.

- - - -

Zdroje:

http://www.super.cz/229144-pobodany-boxer-ze-samerova-krtu-dal-bojuje-na-jipce-o-zivot-lekari-mu-vzali-slezinu.html a

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/mafiansky-utok-v-centru-prahy-boxer-horacek-prisel-o-slezinu.html

- - - -

Poznámka redakce: mladí albánští gangsteři původem z jihosrbské provincie Kosovo a Metochie (to policie, asi z přirozeného ostychu zapomněla uvést) předvedli v Praze ukázku, jak si představují soužití s většinovou populací a řešení konfliktů v mezilidských vztazích. Budou-li vypátráni a odsouzeni, redakce pevně doufá, že naše členství v NATO nás ochrání před „humanitárním bombardováním“ ze strany jejich patronů.